Vážení zákazníci, z časových a osobních důvodů nebude možno do 30.11.2022 objednat naše vykrajovátka. Prodej začne opět od 1.12.2022. Děkujeme za pochopení. Tým 3D Bouda

Samolepky Happy Plants

Kód: 484
95 Kč
Skladem

Samolepky z PET folie s motivy Halloweenu pro scrapbook, diáře, přáníčka nebo jako ozdobu nábytku Vašich ratolestí :D nebo pro ozdobení jakékoliv rovné plochy.

Design je náš vlastní - 3DBouda - Lucie Votrubcová, navrženo a vyrobeno v ČR

Samolepky (celkem 32 ks) jsou na aršíku o rozměru 18 x 24,5 cm se zaoblenými rohy, lze je zakládat do pořadače či desek.  

Detailní informace

Detailní popis produktu

Samolepky s halloweenským motivem navrhla a vytvořila Lucka speciálně jen pro náš obchod. Samolepky jsou zhotoveny ze samolepící PET folie a jsou vytištěny prostřednictvím inkoustové tiskárny, folie je umožňuje tisk ve vysokém rozlišení a ve fotografické kvalitě. Fólie, ne které jsou samolepky natištěny, jsou dle výrobce odolné vůči teplotním změnám, vlhkosti, s antistatickou povrchovou úpravou.

!! Testovací samolepky prošly náročným testem naší malé dcery Emy (3 roky), která zvládla tyto samolepky otestovat ve vlhkém prostředí (několikerá koupel ve vaně), polepení domácích spotřebičů, podlahy (!!), dveří a skříní. Samolepky drží, neodlupují se a prošly testem několikerého odlepení a nalepení :D (ovšem po 6tém sejmutí a nalepení na jiné místo ztrácejí už svou lepivost!) !!

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Samolepky
Použitý materiál: PET samolepící folie, bílá
Rozměry archu: 18 x 24,5 cm
Tisk: Inkoustový

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: