Vážení zákazníci, z časových a osobních důvodů nebude možno do 30.11.2022 objednat naše vykrajovátka. Prodej začne opět od 1.12.2022. Děkujeme za pochopení. Tým 3D Bouda

Podpěra Včela

Kód: 434
79 Kč
Skladem

Podpěra pro malé rostliny ve tvaru včelí plástve :)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Podpěra je vhodná do interiéru, pro menší popínavé rostliny, pro květináč od průměru 7 cm. Rostlinu lze do podpěry zaplést i jen tak přehodit výhonky přes ni. Lze použít i jen jako dekorační prostředek. 

Všechny naše výrobky jsou vyrobeny metodou 3D tisku a vyrábíme nejvíce z plastu PLA, který je biologicky degradovatelný (lze kompostovat při 260°C) a je vyroben z kukuřičné pryskyřice. Tento plast je tvrdý, je certifikován ke styku s potravinami a používá se i ve zdravotnictví, je vhodný i pro použití v zahradnictví.

Nevystavujte výrobek teplotě vyšší než 50°C, hrozí poničení plastu, případně jeho deformace. Čistěte výhradně ručně pod teplou vodou s použitím jarové vody případně mýdla neobsahujícího chemické přípravky. Výrobek by neměl přijít do přímého kontaktu s chemikáliemi ani hnojivem, v případě hnojení rostliny tekutým hnojivem či jejího ošetření v případě napadení škůdci doporučujeme podpěru vyjmout z květináče a navrátit až po použití chemických přípravků, v opačném případě může dojít k poškození podpěry či jejího zničení. 

Přibližné rozměry podpěry: Výška celé podlěry je 24 cm, z toho 6,5 cm zápich, šířka motivu je 10,5 cm, šířka linky motivu 4 mm a hloubka motivu je 4 mm, 

V případě zájmu o jiné barevné provedení prosím napište do poznámky při objednávání, o jakou barevnou variantu máte zájem :)

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Dekorace
? Celkové rozměry podpěry: 24cm x 10,5cm x 4mm x 4mm
? Použitý materiál: PLA
Rozměry zápichu: 6,5 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: