Vážení zákazníci, z časových a osobních důvodů nebude možno do 30.11.2022 objednat naše vykrajovátka. Prodej začne opět od 1.12.2022. Děkujeme za pochopení. Tým 3D Bouda

Podpěra Srdíčka

Kód: 429
79 Kč
Skladem

Podpěra pro malé rostliny ve tvaru srdíček poskládaných do sebe

Detailní informace

Detailní popis produktu

Podpěra je vhodná do interiéru, pro menší popínavé rostliny, pro květináč od průměru 7 cm. Rostlinu lze do podpěry zaplést i jen tak přehodit výhonky přes ni. Lze použít i jen jako dekorační prostředek. 

Všechny naše výrobky jsou vyrobeny metodou 3D tisku a vyrábíme nejvíce z plastu PLA, který je biologicky degradovatelný (lze kompostovat při 260°C) a je vyroben z kukuřičné pryskyřice. Tento plast je tvrdý, je certifikován ke styku s potravinami a používá se i ve zdravotnictví, je vhodný i pro použití v zahradnictví.

Nevystavujte výrobek teplotě vyšší než 50°C, hrozí poničení plastu, případně jeho deformace. Čistěte výhradně ručně pod teplou vodou s použitím jarové vody případně mýdla neobsahujícího chemické přípravky. Výrobek by neměl přijít do přímého kontaktu s chemikáliemi ani hnojivem, v případě hnojení rostliny tekutým hnojivem či jejího ošetření v případě napadení škůdci doporučujeme podpěru vyjmout z květináče a navrátit až po použití chemických přípravků, v opačném případě může dojít k poškození podpěry či jejího zničení. 

Přibližné rozměry podpěry: Výška celé podlěry je 23 cm, z toho 6cm zápich, šířka motivu je 10 cm, šířka linky motivu 4mm a hloubka motivu je 4mm, 

V případě zájmu o jiné barevné provedení prosím napište do poznámky při objednávání, o jakou barevnou variantu máte zájem :)

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Dekorace
? Celkové rozměry podpěry: 23cm x 10cm x 4mm x 4mm
? Použitý materiál: PLA
Rozměry zápichu: 6cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: