Vážení zákazníci, z časových a osobních důvodů nebude možno do 30.11.2022 objednat naše vykrajovátka. Prodej začne opět od 1.12.2022. Děkujeme za pochopení. Tým 3D Bouda

My netiskneme jen plastem :D

Tak abyste věděli, my neděláme jen vykrajovátka a dekorace, ale děláme také jiné věci.

Naše výrobky se staly velmi oblíbené v keramických dílnách a proto jsme pro ně začali vyrábět vykrajovátka a tiskátka na hlínu, tiskátka pro vyražení slovíček, motivů a různých názvů firem i v těch nejmenších možných rozměrech. Tyto keramické dílny pak naše tiskátka používají k výrobě svých produktů pro kavárničky, dílničky a další zákazníky.

Dále jsme rozjeli tisk papírových a vinylových samolepek pro drobné živnostníky, maminy na rodičovské nebo "hobbíčkáře", kteří vyrábějí a prodávají naprosto skvělé výrobky (máme nejeden z nich), kteří chtějí třeba poděkovat za nákup svým zákazníkům, udělat jim radost malým dárkem nebo prostě jen tak chtějí rozvíjet své podnikání s pomocí naší spolupráce. Pro ně jsme tedy vymysleli výrobu děkovných samolepek a navštívenek, které doma vytiskneme a nařežeme na plotru. Výroba je v malém nákladu, takže se nemusí starat o objednávku nad určitý počet archů nebo kusů. Stačí jen napsat a vyrobíme třeba jen jeden aršík :)

No a v neposlední řadě jsme do prodeje také zařadili výrobu samolepek pro scrapbooking, deníčky, přáníčka nebo jen tak pro potěchu oka a uklidnění (to pro ty, co rádi polepují jakoukoliv plochu jakoukoliv lepivou drobností :D ) Samolepky vyrábíme na samolepící papír, samolepící PET folii bílou a průhlednou.